top of page

Aktīvākās un darbīgākās komandas kļuvušas par Brīvo datu HAKATONA SKOLĒNIEM 2020 VĒSTNEŠIEM!


Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija - LATA sadarbībā ar Uzņēmumu reģistru 3.aprīlī uzsāka Brīvo datu hakatona skolēniem 2020 attālināto “pludināšanas” pasākumu kopumu. Ņemot vērā situāciju Latvijā, nebija iespējams tikties šopavasar ar skolēniem klātienē, tomēr Latvijas skolu komandas bija pieteikušās hakatonam. Tāpēc tika uzsākts četru posmu attālināts uzdevumu,apmācību pasākums.

1.posma uzdevumu un apmācību video nodrošināja Uzņēmumu reģistrs - Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre Guna Paidere iepazīstināja ar Uzņēmumu reģistra datiem. Bet LIAA Jelgavas Biznesa Inkubators vadītājs Ņikita Kazakevičs skaidroja, kā veidot izstrādātā produkta (lietotnes) biznesa modeli. 2.posma uzdevuma mentors bija HERE Techologies un eksperts, darba vadītājs Mārtiņš Valainis, kurš aicināja "atstāt savas pēdas” JEB INTEREŠU PUNKTUS kartē ar HERE MAP CREATOR. 3.posma uzdevumu devējs bija TietoEVRY in Latvia.Tā autors bija TietoEVRY Lietojumprogrammu platformu biznesa vadītājs, IKT direktors un Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija - LATA valdes priekšsēdētājs Jānis Tupulis.Tā tēma bija: digitālās higiēnas pamatprincipi un to ievērošana. 4. posma uzdevumu nodrošināja Tet.lv, atklājot skolēniem sava attālinātā darba rīkus.

Aktīvākās un darbīgākās komandas ir veikušas dotos uzdevumus un kļuvušas par Brīvo datu HAKATONA SKOLĒNIEM 2020 VĒSTNEŠIEM! Paldies visiem sadarbības partneriem, skolēniem un skolotājiem, mentoriem par ieguldīto darbu un atdevi! Vairāk te: https://www.lata.org.lv/skolas-2020

bottom of page