top of page

Izveidots uzņēmums “TietoEVRY”

Globāli apvienojoties informācijas tehnoloģiju korporācijām “Tieto” un “EVRY”, šogad darbu sācis uzņēmums “TietoEVRY”, kas kļuvis par vadošo digitālo pakalpojumu un programmatūras produktu uzņēmumu Ziemeļvalstīs ar spēcīgu vietējo klātbūtni tirgos un globālām iespējām.


“TietoEVRY” darbība ir balstīta uz Ziemeļvalstu pamatvērtībām – atvērtību, uzticamību un dažādību. Tā ir viena no lielākajām Ziemeļvalstu tehnoloģiju un biznesa profesionāļu kopienām, kuras speciālistu skaits visā pasaulē ir gandrīz 24 000. Ar savu pieredzi, jaunajām tehnoloģijām un datiem “TietoEVRY” veicina ilgtspējīgu uzņēmumu un sabiedrības attīstību.


Patiesi lepojos ar mūsu darbinieku aizrautību, cītīgo darbu un komandas garu, īstenojot šo uzņēmumu apvienošanos. Mūsu talantīgie darbinieki, apvienotās inovāciju iespējas un piedāvāto risinājumu klāsts nostiprina mūsu pozīcijas, ļaujot kļūt par klientu pirmo izvēli un iedvesmojošāko darbavietu labāko talantu personīgajai izaugsmei un labklājībai. Mēs raugāmies nākotnē ar pārliecību, aizrautību un enerģisku vēlmi īstenot mūsu vīziju, kas paredz labāko digitālo risinājumu radīšanu uzņēmumiem un sabiedrībai,” stāsta “TietoEVRY” prezidents un vadītājs Kimmo Alkio.


Ar izpratni par klientu kultūru, stratēģiskiem un uzņēmējdarbības virzītājspēkiem „TietoEVRY” nodrošina individuāli pielāgotus risinājumus klientiem, lai uzlabotu viņu uzņēmumu izaugsmi, inovācijas un spēju pielāgoties mainīgiem apstākļiem un tirgus situācijām.

Uzņēmums nodrošina klientiem

  • vadošos pilna cikla pakalpojumus digitālo risinājumu jomā;

  • lielāko datu apstrādes un analīzes ekspertu skaitu, ļaujot īstenot datos balstītas inovācijas un izaugsmi;

  • stabilus, izmērāmus un drošus mākoņpakalpojumus, izmantojot mākoņpakalpojumu tehnoloģijas, nodrošinot uzņēmējdarbības nepārtrauktību, kvalitāti un efektivitāti;

  • aktīvas un pieaugošas investīcijas nepārtrauktā procesu automatizācijā, lietojamībā un tehnoloģiju infrastruktūrā, veicinot klientu procesu ātrumu un spēju pielāgoties;

  • programmatūras risinājumus galveno procesu modernizācijā finanšu pakalpojumu, veselības aprūpes, sabiedrisko pakalpojumu, ražošanas un enerģētikas nozarē;

  • progresīvus programmatūru pētniecības un attīstības (R&D) pakalpojumus klientu produktu digitalizācijai.

Uzņēmumam ir spēcīga vietējā klātbūtne un vadošas tirgus pozīcijas digitālo pakalpojumu jomā Zviedrijā, Norvēģijā un Somijā. „TietoEVRY” sāk darboties ar mainīto nosaukumu visos tirgus, kur uzņēmums ir klātesošs.


Par “TietoEVRY”

„TietoEVRY” nodrošina digitālās priekšrocības un pilna cikla pakalpojumus uzņēmumiem un sabiedrībai. Tas ir vadošais digitālo pakalpojumu un programmatūras produktu uzņēmums ar spēcīgu vietējo klātbūtni tirgos un globālām iespējām. „TietoEVRY” panākumi balstās Ziemeļvalstu reģiona vērtībās un mantojumā. Ar galveno biroju Somijā „TietoEVRY” darbinieku skaits visā pasaulē ir gandrīz 24 000. Uzņēmums apkalpo tūkstošiem kompāniju un sabiedriskā sektora klientu vairāk nekā 90 valstīs. Uzņēmuma apgrozījums gadā ir aptuveni trīs miljardi eiro, un tā akcijas tiek kotētas „NASDAQ” Helsinkos un Stokholmā, kā arī „Oslo Børs”. Uzņēmuma tīmekļa vietne: www.tietoevry.comPapildu informācija:

Inga Grencberga, “TietoEVRY Latvia” mārketinga un komunikācijas speciāliste

inga.grencberga@tieto.com | 26710732

0 comments

留言


bottom of page