top of page

Odoo Experience 2020 pasākumsŠī gada septembra beigās un oktobra sākumā notika gadskārtējais pasākums Odoo Experience 2020, ko vadīja Beļģijas uzņēmums Odoo SA. Šogad dalībnieki tikās interneta vidē. Pasākumā notika vairāk kā 130 "biznesa" un vairāk kā 60 izstrādātāju sesijas. Virtuālajā izstādē piedalījās vairāk kā 50 dalībnieki ar virtuālajiem izstāžu stendiem. Pasākuma laikā tika prezentēta biznesa vadības sistēmas Odoo 14. versija. Odoo Experience 2020 ierakstus var noskatīties šī pasākuma Youtube kanālā.

Odoo ir atvērtā pirmkoda biznesa vadības sistēma, kas aptver gan tradicionālās resursu vadības sistēmu (ERP) funkcijas — iepirkumus, pārdošanu, noliktavu pārvaldību, ražošanu, gan piedāvā arī plašākas iespējas: klientu attiecību pārvaldību jeb CRM, mājas lapu izveidi un e-komerciju. Sistēmu Odoo lieto vairāk kā 5 miljoni lietotāju visā pasaulē.

Oktobra vidū arī virtuālajā vidē notika arī Odoo Community Association rīkotais pasākums OCA Days 2020. Divu pasākuma plūsmu koordinācijai tika izmantota Discord.com vietne.

Vairāk informācijas par šiem pasākumiem lasiet https://odoo-latvija.lv mājas lapā.

0 comments

Kommentare


bottom of page