AICINĀM PIETEIKTIES

LATVIJAS ATVĒRTO TEHNOLOĢIJU ASOCIĀCIJAS BALVAI 2020

NOLIKUMS

Pieteikuma anketa

Pieteikšanās līdz: 19.01.2021.

Balva tiks pasniegta par atvērto datu un tehnoloģiju kultūras veicināšanu divās nominācijās.

1) Atvērtākais risinājums:

Šajā nominācijā ir aicināti pieteikties uzņēmumi, kuri ir radījuši oriģinālus risinājumus un produktus, vai lokalizējuši risinājumus, kur izmantotas atvērtas tehnoloģijas, tajā skaitā atvērti standarti, atvērtais pirmkods vai atvērtie dati.

Tāpat šajā nominācijā aicinātas pieteikties valsts vai pašvaldības iestādes, tajā skaitā izglītības iestādes, kas savā ikdienas darbībā izmanto atvērtas tehnoloģijas, tajā skaitā atvērtā pirmkoda programmatūru. Pieteikties aicinātas arī iestādes, kas kļuvušas pieejamākas sabiedrībai, ieviešot uz atvērtām tehnoloģijām balstītus risinājumus, piemēram, e-pakalpojumus vai atvērušas un padarījušas publiski pieejamus noteikta veida datus. Šajā kategorijā aicinātas pieteikties arī tās iestādes, kas ar savu darbību ir veicinājušas atvērtības ideju popularizēšanu sabiedrībā.

 

2) Personība, kas veicinājusi atvērtību:

Šajā nominācijā var pieteikties fiziskas personas - ikviens, kurš ieviesis, latviskojis atvērtā pirmkoda risinājumus, gatavojis mācību materiālus, izglītojis sabiedrību par atvērtiem standartiem, atvērto pirmkodu, atvērtiem datiem, organizējis pasākumus, popularizējis atvērtās tehnoloģijas vai veicinājis sabiedrības izpratni par atvērtām tehnoloģijām.

 

Pretendenti

Uz balvu var pretendēt juridiska vai fiziska persona, aizpildot un iesniedzot savlaicīgi balvas pieteikuma anketu.

Pretendentu balvai var izvirzīt cita juridiska vai fiziska persona, aizpildot un iesniedzot par pretendentu savlaicīgi balvas pieteikuma anketu.

 

Ja rodas papildus jautājumi par pieteikšanos LATA gada balvai, lūgums rakstīt: lata@lata.org.lv

Kontakti

Biedrība “Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija”

Reģ.nr. 40008123356

Adrese: Raiņa bulvāris 19-9, Rīga, LV-1586

LATA vēstniece:  Ieva Vītoliņa

Tālrunis: +371 29215073

E-pasts: lata@lata.org.lv

  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

©2019 LATA